YachttoGO nasıl çalışır?

YachttoGO, müşterilerine suya açılmak için  kaptanlı veya kaptansız tekne sağlayan bir platformdur. Fakat nasıl çalışır? Çok basit, sadece şu adımları izleyin:

  1. Müşteriler bir şehirdeki, eyaletteki veya ülkedeki tekneleri aramak ve rezervasyon yapmak için www.yachttogo.com adresine gelir.
  2. Müşterilere aramalarını yaptıktan sonra bir gemi listesi sunulacaktır. Müşteriler daha sonra doğru tekneyi bulmak için listeyi daraltmak için YachttoGO’nun temel filtrelerini veya gelişmiş filtrelerini kullanabilir.
  3. Müşteriler daha sonra “Şimdi Rezervasyon Yap” veya “İletişime geç” düğmelerini tıklatarak sahiplerine doğrudan bilgi gönderir.
  4. Gemi sahibi, müşterinin sağladığı detaylarla veya benzer detaylarla rezervasyon yaptırma teklifiyle cevap verecektir. Eğer gemi musait değilse, taleb reddedilebilir.
  5. Müşteri bir teklifi onaylarsa, müşterinin kredi kartından rezervasyon tutarının% 35’i tahsil edilir ve rezervasyon onaylanır. Her iki taraf da bir onay e-postası alacak ve doğrudan birbirleriyle iletişim kurabilir.

Daha fazla bilgi için, lütfen office@yachttogo.com adresinden bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.

2019-02-28T10:30:43+00:00