Takvimimi nasıl düzenleyebilir / güncelleyebilir / senkronize edebilirim?

YachttoGO en iyi kullanıcı deneyimine sahip bir topluluk olduğu için, takviminizin güncel olmasını sağlamak önemlidir. Kiracılar, teknenizin kullanılabilirliğini ve ücretlerini bilmek için takviminize güveniyorlar. Teknenizin uygunluğunu değiştirmek için, Listelerinizi> Listeleri ve Takvimi Yönet> Takvim'i tıklamanız yeterli

Ardından, değiştirmek istediğiniz takvimin tarihini ayarlayın. "Durum" tarihini "Uygun" veya "Kullanılamıyor" olarak değiştirmeniz istenir (aşağıdaki resme bakın).

Ek olarak, istediğiniz her sezonun fiyatını değiştirebilirsiniz. Sezonluk fiyatlamanızı değiştirmek için, yalnızca Listeler> Listeleri ve Takvimi Yönet> Fiyatlandırma'yı tıklayın ve "Sezonluk" için "Evet" i seçin ve ardından, Listelerinizi ve Listeleri Yönetin> Sezonluk Fiyatlandırmasını tıklayın. (Aşağıdaki resimde).

Rezervasyonlarınızı kişisel bir takvim ile senkronize etmek için, önce özel bir takvim bağlantısına sahip olmalısınız. Sana bunu veriyoruz. Yalnızca girişinize gitmeniz gerekiyor [birden fazla tekneniz varsa, her teknenin kendi takvimi var], "Listeyi ve Takvimi Yönet" i tıklayın. Takviminizdeki ilk sayfa görüntülenir. Takviminize bir bağlantı içeren bir modal açmak için "Takvim Dışa Aktar" düğmesini tıkladıktan sonra "Uygunluk ayarları" nı tıklamanız yeterlidir. Sadece tıklayın ve bir sonraki adıma hazırsınız! (Aşağıdaki resimde)

Google Takvim

 Teknenizin takvimini bir Google takvime eklemek için aşağıdakileri yapmanız yeterlidir:
 Google Takviminize giriş yapın Aşağı okunu tıklayın [solda, "diğer takvimler" ile]
 "URL ile ekle" yi seçin
 YachttoGO'dan aldığınız URL'yi yapıştırın
Ekle'ye tıklayın!
Outlook Takvimi

Outlook'u aç
Giriş Sekmesini ve ardından açılır listeden "Takvimi Aç" ı tıklayın. "İnternetten" seçeneğini seçin
YachttoGO'nun verdiği URL'yi yapıştır
Takvimi eklemek ve güncellemelere abone olmak istediğiniz "Evet" i tıklayın.
By |2019-03-01T09:33:04+00:00Mart 1st, 2019|Takvimimi nasıl düzenleyebilir / güncelleyebilir / senkronize edebilirim? için yorumlar kapalı

About the Author: