Sahibin veya kiracının iletişim bilgilerini ne zaman alırım?

İletişim bilgileri (telefon, e-posta ve web siteleri) rezervasyon onaylanana kadar engellenir. YachttoGO bağlantılarına izin verilir [destek sayfalarımız, iptal politikamız ve şartlarımız gibi]. Birkaç nedenden dolayı, bu içeriği engelliyoruz:

Güvenliğiniz. Bazen dolandırıcılar, kimlik avcıları ve diğer hoş olmayan karakterler bu bilgileri hedef alır ve sizi ve bilgilerinizi korumak için iletişim bilgilerini engelleriz.

Rezervasyonları YachttoGO'da tutun. Bir otel dışına rezervasyon yaptırmak, hesabımızın askıya alınması konusundaki kullanım şartlarımıza ve gerekçelere karşıdır. Ayrıca, YachttoGO dışında bir rezervasyon yaptırmak teknenin güvenilir olmadığı ve herkesi risk altında bıraktığı anlamına gelebilir.

Bir rezervasyon onaylandıktan ve ödeme tamamlandıktan sonra, engellenen bilgileri tekrar görürsünüz ve iletişim bilgileri engellenmeden iletişim bilgileri yoluyla gönderilir.
By |2019-02-28T12:04:47+00:00Şubat 28th, 2019|Sahibin veya kiracının iletişim bilgilerini ne zaman alırım? için yorumlar kapalı

About the Author: